Drukarka Do Gadżetów Led Uv Mutoh Xpertjet 461uf A3+ Promocja

Kod produktu: XPJ-461UF
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
 • video
 • video
 • video
 • video
Wybierz nasz produkt

Rata leasingu 824 zł/miesiąc (45%/60/0,1%)

PROMOCJA 74900

Opis plotera.

Dlaczego warto wybrać plotery Mutoh?

Film demonstracyjny

Inspiracje - Jak zarabiać.

Sukcesy klientów Mutoh.

Instalacja + szkolenie - 2000 zł

Dodatkowa gwarancja - 5400 zł

Komplet atramentów - 2000 zł

Indywidualne profilowanie - 1500 zł

69 950,00 zł (netto)
86 038,50 zł (brutto)

Stan magazynowy:Średni stan

Instalacja + szkolenie
Dodatkowe 12/24 mies. gwarancji
Komplet atramentów

Najniższa cena produktu 69 950,00 zł z dnia 07.02.2023

 • Punkty lojalnościowei
 • Gwarancja szybkiej dostawy
 • Śledzenie przesyłki
 • Stały kontakt z doradcą

Drukarka UV gadżetów Mutoh XpertJet 461UF to japońskiej produkcji, kompaktowy ploter przeznaczony do druku na nośnikach i przedmiotach w formacie A3+. Jest to zaawansowany technologicznie tablicowy ploter LED-UV wyposażony w stół z podsysem (opcja). Ta 6-kolorowa drukarka o obszarze zadruku 483 x 329 mm, umożliwia zadruk elementów o grubości nieprzekraczającej 150 mm i ciężarze do 8 kg. Plotery do gadżetów cieszą się dużą popularnością ze względu na szerokie spektrum zastosowań. 

Ploter UV do gadżetów 461UF oferuje bezkompromisową jakość zadruku na takich materiałach jak ABS, aluminium, PE, PET, PMMA (akryl), PP, PS, PVC czy szkło. Mutoh XpertJet 461UF przeznaczony jest więc do druku na gadżetach reklamowych i upominkach, foto-gadżetach, obiektach 3D, posłuży też do personalizacji produktów, paneli sterowania, nagród, grafik POS, małych elementów wyposażenia wnętrz, elementów budowy maszyn, itd.

Drukarka do gadżetów Mutoh 461UF została wyposażona w najnowsze lampy LED-UV o szerokości 2", dodatkowo każda z 6 dostępnych sekcji lamp może być sterowana z osobna. Dzięki temu rozwiązaniu możemy dowolnie ingerować w wykończenie wydruku uzyskując powierzchnię od wysokiego połysku do wykończenia matowego. 

Druk przyjazny zdrowiu i środowisku

Drukarka wyposażona jest w energooszczędne, długowieczne lampy LED-UV (czas życia 14500 godzin), które mają za zadanie światło-utwardzenie atramentu na powierzchni zadrukowywanego przedmiotu. Efektem zastosowania technologii LED jest zastosowanie niskich temperatur, przez co możliwy jest druk na podłożach wrażliwych na wysoka temperaturę. Ploter cechuje się małym zużyciem energii, maksymalnie podczas druku zużywa 195W.

W porównaniu do klasycznego druku UV, proces druku na ploterze Mutoh XpertJet 461UF charakteryzuje się brakiem lotnych związków organicznych (0% VOC), brakiem ozonu (ozon free), brakiem zanieczyszczeń powietrza (non-HAP). Atrament nie wydziela oparów i zapachów na powierzchni zadrukowanego materiału, a jego skład nie zawiera rtęci i ołowiu. Atrament jest w pełni ekologiczny i można nim drukować zabawki dzięki certyfikatowi EN71. Nie wymaga stosowania dodatkowych filtrów czy odciągów. 

Bezkompromisowa jakość druku

Drukarka Mutoh XpertJet 461UF wyposażona została w zmodyfikowaną dla druku LED-UV technologię Intelligent Interweaving. Umożliwia ona ultra-dokładny druk w najszybszej możliwej prędkości bez efektu paskowania. Maksymalna rozdzielczość 1440 dyszowej głowicy wynosi 1440 x 1440 dpi, a wielkość kropli atramentu od 3.7 do 25.8 pl. (głowica obsługuje technologię zmiennej wielkości kropli – Variable Dot).

Nowy Mutoh to drukarka 4 lub 6 kolorowa. Możliwa jest konfiguracja  CCMMYK lub CMYK + kolor biały + lakier. Zużycia atramentu kształtuje się na poziomie 1.6 ml na zadruk całej powierzchni roboczej o pokryciu atramentu 67%. Atramenty są dystrybuowane w opakowaniach 220 ml oraz 800 ml (biały kolor 500 ml).

Nowy Mutoh XpertJet 461UF, to idealne rozwiązanie dla firm potrzebujących urządzenia do precyzyjnego znakowania małych przedmiotów, bezpiecznego dla środowiska, oferującego najwyższą jakość druku.

Dlaczego warto kupić drukarkę do gadżetów i nie tylko ?

 • Idealnie dopasowana dla punktów drukarskich, agencji reklamowych itp
 • Nowy intuicyjny, wielojęzykowy, dotykowy panel sterowania OLE
 • Certyfikowane, bezpieczne, bezzapachowe atramenty.
 • Atrament w kolorze białym z zastosowaniem jako podkład lub niezależny kolor.
 • Atrament w kolorze bezbarwnym (lakier) do uszlachetniania wydruków jak i do efektów specjalnych (Alfabet Braille’a, wypukłe litery, faktury materiałów, itp.)
 • Ploter do zadruku bezpośredniego na bardzo szerokiej gamie materiałów.
 • Duża, otwierana na siłownikach pokrywa.
 • Idealne do nadruków personalizowanych, prototypów, niskich serii, itd.
 • 2-calowe lampy LED z 6 niezależnie kontrolowanymi strefami, umożliwiającymi uzyskanie różnych efektów uszlachetniania w jednym przelocie.
 • Łatwa wymiana lamp LED-UV i filtrów lamp przez operatora.

Firma Mutoh posiada w swojej ofercie różne plotery wielkoformatowe drukujące z roli.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego. Prosimy o pisemne ustalenie szczegółów z dz. handlowym.

Pole robocze

483 mm (19”) x 329 mm (12.95")

Wysokość zadruku – standardowy stół

Do 70mm

Wysokość zadruku – standardowy stół zdemontowany

Do 150mm

Wysokość zadruku – stół z podsysem

Do 70mm

Maksymalne obciążenie

5 kg – standardowy stół

Maksymalne obciążenie

8 kg – standardowy stół zdemontowany

Maksymalne obciążenie

4 kg – stół z podsysem

Atrament

LED-UV

Kolory

CMYK / CMYK + BIAŁY + LAKIER

Zużycie energii

< 195 W

Plotery Mutoh XpertJet oferują korzyści jakich trudno szukać w ploterach innych marek. Plotery Mutoh to pewny wybór na lata, za którym stoi japońska precyzja, solidność i jakość. Jakość, którą doceniło tysiące użytkowników tych ploterów w Polsce i na świecie. Jak również jakość, którą docenią Państwa klienci.

Japońskie technologie - o 2 kroki przed innymi

MUTOH INTELLIGENT INTERWEAVING. Tradycyjna metoda druku wielkoformatowego polega na nakładaniu z każdym przebiegiem karetki kolejnych pasów. To rozwiązanie ma jednak wadę. Gdy głowica jest np.: niedokładnie skalibrowana lub część jej dysz jest uszkodzona, często powstaje efekt paskowania.

Ten problem nie występuje w ploterach firmy Mutoh gdzie zastosowano technologię Intelligent Interweaving (np. z inteligentnym, przeplatającym się rastrem typu „chmura” lub „mgła”). W porównaniu do urządzeń innych producentów, wyeliminowano paskowanie oraz pozostałe niepożądane efekty występujące podczas druku takie jak np. koalescencja atramentu.

Zobacz film: technologia Mutoh Intelligent Interweaving

Zmienna wielkość kropli atramentuZMIENNA WIELKOŚĆ KROPLI (VarDot, Variable Dot). Głowice piezo zaprojektowane zostały zaprojektowane specjalnie dla firmy Mutoh. Mogą drukować zmienną wielkości kropli: od 3.7 do 25.8 pl. W zależności od modelu, 4 lub 8 sekcji dysz (po 360 na każdy kolor) pozwala osiągnąć rzeczywistą rozdzielczość 1440 x 1440 dpi.

Plotery wyposażone w głowice z technologią Vardot drukują średnio o 30% szybciej od drukarek z głowicami DX5 i DX6 firm konkurencyjnych. Nasycone i naturalne kolory, jednolite aple, gładkie przejścia tonalne dostępne są zarówno w wielkoformatowej reklamie zewnętrznej jak i w precyzyjnych wydrukach do wewnątrz.