Filtruj według

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 1 642,00 zł

Gramatura / Grubość (g/m2)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Technologia druku: UV

Technologia druku: UV

Aktywne filtry

Płyty to dział materiałów sprzedawanych w arkuszach. Nasza oferta obejmuje wiele zróżnicowanych produktów – dzięki temu, możliwy jest wybór odpowiedniej płyty reklamowej, zgodnej z jej przyszłym zastosowaniem. Oferujemy płyt PCV, płyty kompozytowe ikobond, płyty pleksi oraz wszelkiego rodzaju lekkie płyty piankowe. Wszystkie płyty występuje w szerokiej gamie grubości oraz różnorodnych wymiarach arkuszy. Płyty reklamowe, mają właściwości plastyczne, umożliwiające jej obróbkę (cięcie, frezowanie).Oferujemy również usługę cięcia, co umożliwia stworzenie dowolnie wybranej formatki, mieszczącej się w wymiarach całych arkuszy. Płyty zabezpieczone są folią ochronna, co umożliwia nanoszenie nadruku UV oraz nakładania różnego rodzaju folii ozdobnych i zadrukowanych. Sprawia to, że płyty idealnie nadają się na nośnik reklamy (druk wielkoformatowy). 

Warto pamiętać, że przy zastosowaniu płyt reklamowych z nadrukiem w warunkach zewnętrznych, zaleca się stosowanie odpowiedniego laminatu ochronnego UV.Płyty wielkoformatowe to bogata oferta mediów przeznaczonych do ploterów stołowych.Niektóre z naszych płyt mogą również mieć zastosowanie w innych branżach. Płyty kompozytowe z cienką warstwą aluminium świetnie sprawdzają się w budownictwie oraz innych gałęziach przemysłu.

Popularnym w tych branżach materiałem stały się również płyty warstwowe, stosowane jako materiał wykończeniowy. Płyty warstwowe mogą być produkowane z różnych tworzyw. Powstają na bazie dwóch okładzin i lekkiego rdzenia z pianki poliuretanowej lub ekstradowanej pianki polistyrenowej. Okładziny płyt z pianek PUR i XPS wykonuje się z twardego PCW, aluminium, laminatu, sklejki oraz folii.Charakteryzują się wysoką plastycznością i łatwością obróbki. W zależności od potrzeb można je ciąć, giąć, piłować, zaginać, frezować, zagniatać, tłoczyć, a także wiercić w nich i wycinać otwory. Płyty z rdzeniem PUR i XPS charakteryzują się lekkością, która pozwala na ich wykorzystanie także w przypadku ograniczonej nośności konstrukcji, dźwiękochłonnością co sprawia, że skutecznie tłumią hałas, wysoką termoizolacyjnością, często wykorzystywane jako okładziny ścienne w chłodniach i mroźniach oraz innych pomieszczeniach wymagających skutecznej izolacji termicznej, odpornością na warunki zewnętrzne, która umożliwia wykorzystanie płyt warstwowych PUR i XPS jako elementów nowoczesnych frontów budynków.

Nowe produkty w ofercie IKONOS:

IKOBOARD – sztywna płyta z kompozytem tekturowym Ikoboard to płyta z lekkim panelem kompozytowy z rdzeniem tekturowym o sztywnej strukturze komorowej i obustronną z papieru w kolorze białym. Jego standardowy rozmiar wynosi 2.03 × 3.05 metra a grubość do wyboru 10, 15, lub 19 mm.Ikboard wpisuje się w aktualny trend ekologiczny. Dzięki wysokiej sztywności i jednocześnie niskiej wadze można za jego pomocą wyprodukować różnego rodzaju standy, meble tekturowe, wyposażenie promocyjne POS. itd.

IKOPLAST – płyta z formowanym kompozytemIkoplast to lekka płyta kompozytowa z wewnętrznym rdzeniem z wytłaczanego polistyrenu (XPS) w kolorze białym.Zewnętrzne, śnieżnobiałe okładziny wykonane są z PVC. Cechą szczególną tej płyty jest zdolność do formowania.Można z niej więc wykonać nie tylko płaskie, graficzne formy, a także przestrzenne, sztywne bryły 3D Ikoplast produkowany jest w 2 wymiarach: 2.03 × 3.05 m oraz 2.03 × 4.05 m i aż w 3 grubościach: 5, 10, 19 mm!Wystarczy uruchomić wyobraźnię.

IKOSPRINT – płyta z kompozytu z powierzchnią papierowąIkosprint proponowany jest w 3 grubościach (5, 10 i 19 mm) oraz 2 standardowych rozmiarach 1.53 × 3.05, oraz 2.03 × 3.05 m.

IKOFOAM – kompozyt twardy i izolujący Ikofoam to lekka płyta warstwowa z dwustronną powierzchnią twardego białego PVC i wypełniona rdzeniem polistyrenowym. Płyta jest lekka i wyjątkowo sztywna. Powłoka wierzchnia płyty PVC odporna jest na działanie pro­mieni UV i cechuje się bardzo dobrymi właściwościami izolacji cieplnej.Standardowe rozmiary tej płyty kompozytowej to 1.53 i 2.03 na 3.05 m oraz 2.03 na 4.05 m. Grubości podobnie jak w pozostałych produktach tej serii: 10, 15 i 19 mm.

IKONOS oprócz oferty płyt (nie tylko kompozytowych) proponuje odbiorcom możliwość przycięcia całych płyt na gotowe formatki. Nawet 6 × 6 cm, jeśli taka potrzeba zachodzi. Posiadając w naszej centrali profesjonal­ne urządzenie tnące, gwarantujemy wydajne i precyzyjne cięcie płyt na formatki z dostawą nawet w 24 godziny. Nasi klien­ci niemusza posiadać cyfrowych obrabiarek, czy też innych pił, wystarczy, że podadzą nam rozmiary, a resztą zajmiemy się my szybko i sprawnie. 

Szeroka oferta płyt: Ikonos oprócz nowych płyt kompozytów piankowo-kartonowych posiada w swoim portfolio także „tradycyjne” płyty: PVC, PMMA. Płyty ze spienionego PVC przeznaczone są do zadruku bezpośredniego w technologii UV, oklejania folią samoprzylepną, malowania itd. Szerokie możliwości stosowania płyt PVC powodują, że jest to podstawowy materiał reklamowy. Płyty Ikonos są jednostronnie zabezpieczone folią ochronną. Posiadają gładką i twardą powierzchnię oraz regularną strukturę wewnętrzną, charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością i sztywnością. 

Aluminiowe płyty kompozytowe to lekkie, sztywne i trwałe nośniki z bardzo szerokim spektrum zastosowań. Polietyleno­wy rdzeń jest obustronnie pokryty lakierowaną warstwą aluminium, przez co zyskuje wysoką sztywność przy zachowaniu niskiej wagi oraz dodatkowo ekskluzywny wygląd. Połączenie warstw odbywa się metodami chemicznymi i mechanicznymi co sprawia, że płyta ta jest wyjątkowo odporna na rozwarstwienie. Płyty kompozytowe Ikonos posiadają w odróżnieniu od płyt konkurencyjnych, grubsze warstwy aluminium – 0,21, 0,28 lub 0,30 mm z każdej strony, przez co sztywność kompozytu jest wyższa, a możliwości obróbki rozszerzone. Płyty kompozytowe Ikonos mają gwarancję producenta – 10 lat.

Płyty PMMA tzw. pleksi znajdują zastosowanie w reklamie, budownictwie, przemyśle i transporcie. Przykładowe zastosowanie to: tablice podświetlane, szyldy, litery podświetlane, stojaki reklamowe, stanowiska targo­we, wyposażenie stoisk, elementy dekoracji, stojaki na ulotki, gadżety reklamowe, elementy elewacji, drzwi, przeszklenia, podzespoły i osłony maszyn oraz urządzeń, sprzęt laboratoryjny, aparatura chemiczna oraz optyczna, reflektory, owiewki itd. Płyty PMMA, Ikonos posiadają 10 lat gwarancji na starzenie, żółknięcie i UV. Są zabezpieczenie folią ochronną. Cechują się gładką powierzchnią i są łatwe w obróbce i termoformowaniu. Dodatkowo są nietłukące i niepękające.