PAPIERY DO PLOTERA

Papiery to bardzo szeroka gama materiałów dedykowana do zadruku tuszami żywicznymi UMS, solventowymi, pigmentowymi, wodnymi oraz UV Dział ten obejmuje papiery bilbordowe, plakatowe, fotograficzne oraz papiery do przenoszenia na białe i kolorowe tkaniny. W druku cyfrowym mamy bardzo dużą ilość podłoży do wyboru: od klasycznych papierowych o różnej gramaturze, przez podłoża PVC, kończąc na podłożach ozdobnych.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 1 009,00 zł

Szerokość rolki (m)

Szerokość rolki (m)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Technologia druku: Eco / Mild / UMS

Technologia druku: Eco / Mild / UMS

Technologia druku: Hard Solvent

Technologia druku: Hard Solvent

Technologia druku: UV

Technologia druku: UV

Technologia druku: Wodny / Pigmentowy

Technologia druku: Wodny / Pigmentowy

Technologia druku: Sublimacja

Technologia druku: Sublimacja

Zastosowanie

Zastosowanie

Technologia druku: Latex

Technologia druku: Latex

Aktywne filtry

Papiery do druku cyfrowego to szeroka gama materiałów dedykowana do zadruku tuszami żywicznymi UMS, solventowymi, pigmentowymi, wodnymi oraz UV.

Papiery podzielić można na plakatowe, billboardowe, fotograficzne oraz papiery do przenoszenia na białe i kolorowe tkaniny.
Papiery plakatowe mogą różnić się powłoką oraz gramaturą, występują w wersji ekonomicznej, standardowej oraz w wersji premium przeznaczonej głównie do fotografii.
Wodoodporne i wytrzymałe produkty z doskonałym odzwierciedleniem kolorów gwarantują skuteczny przekaz reklamy wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Papiery plakatowe mogą mieć powłokę błyszczącą, satynową albo matową.

Na różnych rodzajach papierów umożliwia drukowanie praktycznie wszystkiego – od informacji i ogłoszeń, przez reklamę, po teksty eleganckich zaproszeń, wizytówek, fotografii itd.
Wytrzymałość i odporność, tym charakteryzują się sprzedawane przez nas podłoża papierowe. Zakres jest zróżnicowany i szeroki. Bardzo odporne na warunki atmosferyczne, mokre papiery, które są kwalifikowane do plakatów zewnętrznych, wyposażone w niebieski tył dla optymalnego pokrycia podłoża lub papiery do użytku wewnętrznego, które mają warstwę barierową dla idealnej płaskości nawet przy dużych ilościach atramentu.

Dla każdego systemu drukowania, bez względu na to, czy jest to atrament wodny, rozpuszczalnikowy, lateksowy czy UV dopasować można odpowiedni nośnik druku do tworzenia plakatów fotograficznych, plakatów miejskich lub plakatów podświetlanych.

Drukowanie na większą skalę powinno być efektywne i estetyczne. Aby osiągnąć taki efekt, konieczne jest zastosowanie materiałów papierniczych, które są przystosowane do tradycyjnych drukarek oraz wykorzystywanego w nich atramentu. Nasze papiery łączy to, że zapewniają doskonałe kolorowe wydruki w celu uzyskania imponującej reklamy.

Papier to jeden z najpopularniejszych i najczęściej używanych podłoży w druku cyfrowym.

Jaki rodzaj papieru uwydatni to, co najlepsze w druku plakatów? Chociaż treść i projekt są ważnymi aspektami udanego plakatu, wybór odpowiedniego papieru na plakat ma kluczowe znaczenie dla wywarcia potężnego wpływu.
Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów papieru plakatowego. Przedstawiamy przewodnik dotyczący drukowania plakatów:

Jak wybrać odpowiedni papier do druku plakatów:

-jak długo mają wisieć plakaty?
Tydzień? Miesiąc czy dwa? Wiele osób pomija ważny szczegół długowieczności. Często prowadzi to do dodatkowych kosztów ponownego drukowania i ponownego wysyłania.Jeśli chcemy mieć trwałe plakaty zewnętrzne, wybieramy wodoodporne plakaty wydrukowane na papierze plakatowym o gramaturze min. 170 g / m2. Jeśli potrzebujemy krótkoterminowych plakatów, wybieramy papier o niższej gramaturze ok. 120 g / m2, który z pewnością przyciągnie uwagę klientów, nawet jeśli nie przetrwa tak długo.

-gdzie aplikujemy wydruki?
Pomyśl o miejscach, w których umieścisz swoje plakaty. Czy umieszczasz je w pomieszczeniu na ścianie, czy na zewnątrz na słupach, latarniach itp.
Jeśli chcemy umieścić plakaty na tablicach billboardowych, stosujemy plakaty z niebieskim tyłem o gramaturze 115 g / m2. Niebieskie tło zapobiega przebijaniu starych plakatów pod spodem.

-jak powinna wyglądać grafika?
Plakaty powinny wyglądać w zależności od treści wytwornie, zabawnie itp. Wybór odpowiedniego papieru do plakatu pomaga dać odbiorcy właściwe wyobrażenie reklamy.
Jeśli chcemy wydrukować ciężkie wizualnie projekty plakatu, potrzebujemy papieru o najlepszej jakości, aby wydobyć żywe kolory.

-jaki mamy budżet?
Cena papieru często związana jest z jakością wykonanego na nim wydruku, na przykład, jeśli chcemy wydrukować dużą liczbę plakatów, rozważmy zakup papieru ekonomicznego o gramaturze 120 g / m2. Jest niedrogi, a grubość papieru wystarcza na długi czas.