Klauzula i nformacyjna o ochronie danych osobowych

Szanowni Klienci,

od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych).

W związku z powyższym, dbając o dane osobowe naszych Klientów oraz spełniając wymagania związane z obowiązkiem informacyjnym przedstawiamy zasady przetwarzania przez Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o., Media Ikonos sp. z o.o. oraz Artemis sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, Wa szych danych osobowych oraz o przysługujących Wam prawach związanych z ochroną danych osobowych. Zależy nam, abyście mieli kompletną wiedzę, a tym samym pełen komfort współpracy z Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o., Media Ikonos sp. z o.o. oraz Artemis sp. z o.o.

Jednocześnie zapewniamy, że należycie dbamy o Waszą prywatność i w żaden sposób nie zwiększamy naszych uprawnień. Wasze dane osobowe są u nas bezpieczne, a zgodę na ich zbieranie i przetwarzanie możecie wycofać w każdej chwili, zgodnie z postanowieniami poniższej „Klauzuli informacyjnej o ochronie danych osobowych”.

Uzupełniająco wskazujemy, iż Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o., Media Ikonos sp. z o.o. oraz Artemis sp. z o.o. przetwarza dane swoich Kontrahentów – przedsiębiorców, uzyskane w toku dotychczasowej współpracy lub powszechnie dostępnych, jawnych rejestrów (Krajowy Rejestr Sądowy, Centralna Ewidencja i Informacja Działalności Gospodarczej).

POBIERZ CAŁY TEKST KLAUZULI INFORMACYJNEJ (pdf)