Filtrowanie

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Drukarki do gadżetów LED-UV to kompaktowe urządzenie, które może drukować na wielu rodzajach powierzchni. Plotery Gadget firmy Mutoh charakteryzują się najwyższą jakością wykończeń i wydruków. Drukarki gadżetowe są wyposażone w bezpieczne i certyfikowane atramenty, dzięki czemu można ich używać do drukowania na zabawkach.

Drukarki gadżetowe Mutoh zaspokajają rosnące zapotrzebowanie na niestandardowe produkty i małe partie do druku komercyjnego i przemysłowego.

Typowe zastosowania ploterów gadżetowych to spersonalizowane upominki, produkty fotograficzne, artykuły promocyjne (długopisy, zapalniczki, pendrive'y itp.), trofea sportowe, nagrody, małe znaki, prototypowanie komponentów i wzorów. Drukowanie szerokiej gamy podłoży umożliwia również wejście na nowe niszowe rynki z wysokomarżowymi produktami i usługami.
Drukarka może być skonfigurowana w CMYK lub CMYK + biel + lakier i nadaje się do bezpośredniego drukowania na różnych podłożach, w tym na obiektach trójwymiarowych o grubości do 15 cm. Dzięki zastosowaniu białego atramentu możliwe jest drukowanie na ciemnych kolorach i materiałach transparentnych. Następnie szósty kolor – lakier – dopasowuje wydruk na całej powierzchni lub częściowo.
Nasze drukarki gadżetów cechuje najwyższa jakość wykonania i druku. Atramenty przyjazne dla środowiska eliminują potrzebę stosowania przez plotery drogich filtrów i ekstraktorów. Druk jest całkowicie ekologiczny i potwierdzony certyfikatem EN-71, który pozwala na drukowanie zabawek.

Dlaczego warto wybrać naszą drukarkę do gadżetów LED-UV?
- Kompaktowa drukarka, która może drukować bezpośrednio na szerokiej gamie materiałów.
- Idealny do spersonalizowanych wydruków, niskich serii, prototypów i nie tylko.
- Idealny dla małych start-upów, drukarni, agencji reklamowych, fabryk...
- Biały atrament używany jako kolor podstawowy lub samodzielny.
- Tusz bezbarwny (lakier) do opracowywania nadruków i efektów specjalnych (braille, relief, faktura itp.).
- 2-calowa lampa LED z 6 niezależnie sterowanymi strefami dla różnych wyrafinowanych efektów w jednym przejściu - połysk lub mat
- Nowy, wielojęzyczny, intuicyjny dotykowy panel sterowania OLED.
- Duża pokrywa otwierana na siłownik.
- Łatwa wymiana filtrów lamp i lamp LED-UV przez operatora.
- Bezpieczny i certyfikowany bezzapachowy atrament (w trakcie i po druku).
- Dodatkowy moduł obrotowy do drukowania przedmiotów cylindrycznych