Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 2 266,00 zł

Szerokość rolki (m)

Szerokość rolki (m)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Technologia druku: Eco / Mild / UMS

Technologia druku: Eco / Mild / UMS

Technologia druku: Hard Solvent

Technologia druku: Hard Solvent

Technologia druku: UV

Technologia druku: UV

Zastosowanie

Zastosowanie

Technologia druku: Latex

Technologia druku: Latex

Aktywne filtry

Materiały odblaskowe wykorzystywane są bardzo często do wydruku grafiki reklamowej, do produkcji znaków informacyjnych i ostrzegawczych niezbędnych w budynkach użytku publicznego, tablic kierunkowych na drodze i innych reklam, które powinny charakteryzować się lepszą widocznością grafiki w ciemności i przy ograniczonej widoczności, niezależnie od warunków panujących w pomieszczeniu i na zewnątrz jak np. podczas deszczu, czy mgły.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu materiałów odblaskowych można z nich tworzyć wszelkiego rodzaju oznakowania, od krótkookresowych aplikacji wewnątrz i na zewnątrz budynku do długookresowych kampanii reklamowych.

Specjalna konstrukcja warstwowa sprawia, że materiały odblaskowe doskonale odbijają światło samochodowe, drogowe i uliczne. Padające światło rozprasza się na całej powierzchni, a nie tylko w miejscu, na które zostało skierowane.

Banery odblaskowe to wytrzymałe tkaniny, które łączą w sobie mikropryzmatyczną warstwę soczewkową oraz trwałą i elastyczną warstwę tkaniny winylowej. Świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach z dobrą skutecznością ostrzegawczą. Charakteryzują się szybkim schnięciem atramentu, dzięki czemu efekty drukowania są doskonałe. Posiadają również dobre właściwości wodoodporne, ognioodporne, są odporne na wilgoć, pyłoszczelne i antykorozyjne.

Folie odblaskowe do druku to folie wylewane PCV, które mają strukturę stworzoną z systemu kulek szklanych, zatopionych w transparentnej masie plastycznej. Dzięki temu znak czy reklama są widoczne w nocy, pomimo odbijania się świateł reflektorów samochodowych. Ich zaletą jest bardzo dobra plastyczność, a więc folie odblaskowe świetnie sprawdzają się przy bardziej skomplikowanych projektach. Aplikuje się je zarówno na płaskie powierzchnie, jak i też zaokrąglone oraz z nierównościami.