Filtruj według

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 2 204,00 zł

Szerokość rolki (m)

Szerokość rolki (m)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Technologia druku: Eco / Mild / UMS

Technologia druku: Eco / Mild / UMS

Technologia druku: Hard Solvent

Technologia druku: Hard Solvent

Technologia druku: UV

Technologia druku: UV

Technologia druku: Latex

Technologia druku: Latex

Aktywne filtry

Folie samoprzylepne marki Ikonos produkowane są z materiałów wysokiej jakości.

Możliwość zadruku różnymi technologiami (UMS, ekosolwent, solvent, lateks, UV, offset), zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia na nich projektów graficznych, dostosowanych do potrzeb marketingowych i komunikacyjnych.

Marka Ikonos posiada w swojej ofercie folie samoprzylepne o różnorodnym zastosowaniu zarówno reklamowym, dekoracyjnym, jak i ostrzegawczym. Można drukować na nich komunikaty zapewniające bezpieczeństwo oraz zachowanie higieny osobistej.

Folie samoprzylepne to materiały, które sprawdzają się w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Szerokie zastosowanie tych materiałów widoczne jest szczególnie w miejscach użytkowania publicznego, galeriach, bankach, aptekach, sklepach, przystankach, toaletach publicznych itp. We wszystkich wymienionych miejscach istnieje podwyższone ryzyko zarażenia się koronawirusem, co powoduje, że powinny być dostosowane do wymogów sanitarnych i bardzo dobrze oznakowane, aby użytkownicy nie narażali siebie i innych na zachorowanie. Ważną rolę, jako nośniki informacji pełnią w tym przypadku folie do druku. Prowadzenie kampanii informacyjnych jest bardzo proste ze względu na łatwą aplikację praktycznie na każdym rodzaju podłoża, w tym na szybach i innych powierzchniach gładkich czy również podłogach.

Folie samoprzylepne idealnie nadają się do przygotowania krótkookresowych reklam, zapewniając niskie koszty realizacji, są łatwe w aplikacji, niektóre umożliwiają wielokrotne przyklejenie w różne miejsca. Bardzo popularne w miejscach publicznych są folie podłogowe umożliwiające bezpieczną komunikację oraz zachowanie dystansu.

Do grupy folii zapewniających bezpieczeństwo należy folia ANTYBAKTERYJNA Ikonos zapewniająca skuteczne zabezpieczenie powierzchni. Nośnik ten na pierwszy rzut oka, przypomina zwykłą białą folię lub laminat. To, czego nie widać to specjalne, wzbogacone w tlenki metali powleczenie. Jest ono zabójcze dla mikroorganizmów i skutecznie zapobiega ich namnażaniu. Jednocześnie pozostaje obojętne dla organizmu ludzkiego. Wysoka, oszacowana na 99,9% skuteczność produktu znajduje potwierdzenie w oficjalnym certyfikacie ISO: 22196:2011. Jest to odpowiedź na potrzebę zwiększenia bezpieczeństwa sanitarnego w miejscach skupiających duże ilości ludzi jak porty lotnicze, dworce, szpitale, szkoły, galerie itd. Folie są przeznaczone do zabezpieczenia wszelkich, często dotykanych powierzchni jak choćby lady sklepowe oraz skrzydła drzwi. Od czasu wybuchu pandemii zmienił się świat. W szczególności dotyczy to spojrzenia na zdrowie i kwestie sanitarne. Słusznie, ponieważ są one jednym z kluczowych elementów ograniczania zasięgu COVID-19. Folia została pozytywnie przetestowana pod kątem skuteczności przeciwko koronawirusowi ! W obliczu sytuacji na świecie jest to najważniejsza cecha materiału. Jednak lista pozostałych zalet jest długa i warto wymienić choćby kilka z nich. Zarówno laminat, jak i biała folia to polskie produkty zgodne z najwyższymi standardami obowiązującymi w UE. Wytworzone ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Zgodne z REACH i produkowane pod czujnym okiem kontroli jakości, dysponującej własnym laboratorium. Technologii Fast & Easy. Przedstawiamy tu nośniki umożliwiające profesjonalną aplikację bez profesjonalisty! To właśnie kryje się pod nazwą Fast & Easy. Kanalikowa struktura kleju sprawia, że montaż jest łatwy, a efekt cechuje się wysoką estetyką. Ma to szczególnie dużą wartość w kontekście wykorzystania produktu w przestrzeni publicznej! Materiał występuje w dwóch podstawowych wariantach, jako biała folia oraz laminat grubości 100 μm i szerokości 105 cm. Antybakteryjne powleczenie pozwala na zadruk w większości technologii cyfrowych. Bez wątpienia podnosi to jeszcze atrakcyjność produktu, który oferuje wszystkie zalety materiałów do maszyn wielkoformatowych.

Grupa folii specjalnych posiada też inne folie: Folia Ikonos Brick-Stick polimerowa, biała folia z błyszczącą powłoką i mocnym klejem przeznaczona do ścian strukturalnych, cegieł, powierzchni murowanych, takich jak sztukateria i beton. Folia świetnie dostosowuje się do struktury. Folia Ikonos Rainbow Glass, PET, który po naklejeniu na szybę tworzy dekoracyjny efekt tęczy, a dodatkowo chroni przed zarysowaniem. Folia Ikonos Board Sticker dostępna w trzech kolorach: białym, zielonym i czarnym. Folia przeznaczona jest do tablic (ścian) sucho ścieralnych mająca zastosowania w miejscach publicznych jak szkoły, biura itp. Folia Ikonos profiflex Pro MRT PP100 AIR +. Najwyższej jakości produkt do drukowania atramentami (UMS, ekosolwent, solvent, lateks, UV, offset) Jego złożona struktura polipropylenu (BOPP) jest znakiem wysokiej jakości. Materiał nadaje się do recyklingu, w 100% nie zawiera PCW. Klej kanalikowy znacznie ułatwia i przyspiesza pracę, a w rezultacie umożliwia także poprawianie błędów. Folia Ikonos MRT PP100 Air + należy do produktów wysoce ekologicznych, wybierając ją, przyczyniamy się do redukcji emisji dwutlenku węgla.