Atrament UV LED Mutoh Uh21 Curable 800ml Black Bag

Kod produktu: 01-01-04-00095
930,20 zł (netto)
1 144,15 zł (brutto)

Stan magazynowy:Średni stan

Najniższa cena netto produktu 934,73 zł z dnia 31.05.2023

  • Punkty lojalnościowei
  • Gwarancja szybkiej dostawy
  • Śledzenie przesyłki
  • Stały kontakt z doradcą

Atrament curable LED UV/LED UV FLEX

Opis:
Atramenty UH21 zostały opracowane specjalnie dla drukarek UV firmy Mutoh. W standardzie dostępny jest kolor biały, który umożliwia zadruk podłoży kolorowych oraz przeźroczystych. W drukarkach można zastosować dodatkowy kanał z lakierem (varnish), który pozwala uzyskać unikalne wykończenie druku np. wybiórcze nałożenie lakieru na wybrane elementy grafiki, efekt alfabetu braila itp. Atramenty Mutoh LED UV są całkowicie wolne od lotnych związków organicznych (VOC) oraz nie zawierają żadnych niebezpiecznych składników powodujących zanieczyszczenie powietrza.
Tusze Mutoh LED UV umożliwiają drukowanie na podłożach sztywnych oraz materiałach z roli. W procesie druku atramenty utwardzane są na powierzchni materiału dzięki lampom UV LED, które nie generują ciepła. Umożliwia to druk na materiałach wrażliwych na temperatury.

Cechy:
o Do podłoży sztywnych i elastycznych
o Duża odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne
o Szeroka gama kolorów
o Możliwość wykończenia wybiórczo wydruku lakierem
o Dedykowany do ploterów:
XpertJet 661UF
XpertJet 461UF
ValueJet 1638UR Mark II

Opakowania:
o BAG 800ml
o Kartridż 220ml


DLACZEGO ATRAMENTY MUTOH? 
Używanie oryginalnych atramentów dedykowanych do ploterów Mutoh, zamiast zamienników gwarantuje uzyskanie najlepszych i powtarzalnych jakościowo wydruków. Postaw na wszechstronne plotery i ekologiczne atramenty od Mutoh. Oryginalne atramenty do plotera, to Twoja największa przewaga w szeroko pojętej branży reklamowej. Wykonuj wysokomarżowe wydruki do wnętrz i na zewnątrz, twórz spersonalizowane gadżety, zainspiruj się i na tym zarabiaj!