PŁÓTNA CANVAS DO PLOTERA

Tkaniny przeznaczone do reprodukcji obrazów, grafik, plakatów, materiałów pos.
Płótna poliestrowe, mieszanki poliestru z baweną oraz płótna bawiełniane.
Dodatkowo w ofercie po za białymi płótnami, płótna złote i płótna srebrne.

Filtrowanie

Filtruj według

Cena

Cena

- PLN

Szerokość rolki (m)

Szerokość rolki (m)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Zastosowanie

Zastosowanie

Aktywne filtry

Canvasy do druku cyfrowego to szeroka gama materiałów dedykowana do zadruku tuszami żywicznymi UMS, solventowymi, pigmentowymi, wodnymi oraz UV. Specjalna powłoka wierzchnia materiału canvas, doskonale przyjmuje atramenty i pozwala uzyskać świetne rezultaty przy reprodukcjach obrazów, fotografii itp. Atrakcyjny, naturalny kolor bazy płótna canvas pozwala tworzyć autentyczne dzieła i obrazy w niskim nakładzie.

Canvas charakteryzuje wysoka chłonność atramentów, ostrość konturów, nasycenie kolorów co pozwala na wierne odwzorowanie wybranego obrazu i sprawia, że płótno artystyczne canvas jest ciekawym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie niezbędna jest świetna jakość aplikacji: galerie sztuki, muzea, studia fotograficzne.

Rozróżniamy canvasy poliestrowe, canvasy mieszanki poliestru z bawełną oraz canvasy bawełniane.

Powierzchnia materiału canvas może być błyszcząca lub matowa.

Reprodukcje obrazów powstałe na canvasie do złudzenia przypominają strukturę prawdziwych obrazów na płótnie.

Ta wyjątkowa tkanina canvas dzięki swojej fakturze i atrakcyjnemu wyglądowi jest bardzo popularna w przemyśle tekstylnym. Tkanina canvas świetnie sprawdza się w tworzeniu różnego rodzaju obrazów, które mają wyglądać stylowo i naturalnie.

Do zabezpieczenia wydruku często stosowany jest werniks, który przedłuża trwałość obrazu. Istotną zaletą materiału canvas jest odporność na promieniowanie UV, co pozwala umieszczać ekspozycje również na zewnątrz, obrazy są odporne na wiatr i deszcz.

Gotowe wydruki na canvasie znajdują szerokie zastosowanie w branży reklamowej (roll-upy), artystycznej (dekoracje sceniczne) i dekoracji wnętrz (reprodukcje obrazów).

Po zadruku płótna canvas mamy możliwość nabicia go na blejtram i stworzenia niepowtarzalnych replik obrazów.