ATRAMENT MUTOH ECO RESIN UMS - CERT. BAG YELLOW 1L.

Kod produktu: 01-01-08-00021
ATRAMENT MUTOH NanoResin UMS BAG YELLOW 1L.
477,24 zł (netto)
587,01 zł (brutto)

Stan magazynowy:Bardzo wysoki stan

  • Punkty lojalnościowei
  • Gwarancja szybkiej dostawy
  • Śledzenie przesyłki
  • Stały kontakt z doradcą

Atrament MUTOH UMS

Opis :
Atramenty Mutoh Universal Mild Solvent (UMS) to czwarta generacja łagodnych atramentów rozpuszczalnikowych. Atramenty UMS zawierają najlepsze w swojej klasie składniki zapewniające optymalną szybkość i jakość druku. Atramenty UMS CMYK są dostępne w kasetach, butelkach litrowych i opakowaniach litrowych ( BAG ) Atramenty oparte są na łagodnych i nieagresywnych rozpuszczalnikach nowej generacji które nie rozprzestrzeniają żadnych szkodliwych i lotnych związków organicznych w środowisku pracy. Są one praktycznie bezzapachowe i nie wymagają wymuszonej wentylacji. Zestaw farb Mutoh UMS CMYK pokrywa 83 % karty kolorów Pantone C®.
Unikalna mieszanka wysokowytrzymałych pigmentów i żywic umożliwia optymalną przyczepność do podłoża i tworzy jednolitą, gładką, zachowującą połysk warstwę tuszu. Wydruki wykonane atramentami UMS są wodoodporne i odporne na promieniowanie UV nawet do trzech lat*.

Cechy :
o Różnego kształtu i wielkości cząstki żywic
o Brak szkodliwych substancji lotnych VOC
o Brak agresywnego/drażniącego zapachu
o Duża odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne
o Szeroka gama kolorów
o Pokrycie do 83% PANTONE C

Opakowania :
o BAG 1000ml
o Butla 1000ml
o Kartridż 440ml

*W przypadku zastosowań wymagających dużych obciążeń mechanicznych (grafika podłogowa i samochodowa) wymagane jest laminowanie. Stabilizacja jest wymagana przed laminowaniem.