Ploter Wielkoformatowy Sublimacyjny Mutoh Drafstation Rj-900 Xg

Kod produktu: Mutoh RJ-900 XG
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
  • video
  • video
Wybierz nasz produkt

Rata leasingu 176 zł/miesiąc (45%/60/0,1%)

Opis plotera.

Dlaczego warto wybrać plotery Mutoh?

Inspiracje - historia sukcesu.

Sukcesy naszych klientów.

Film demonstracyjny.

INSPIRACJE - Jak zarabiać.

INSPIRACJE - Jak zarabiać.

Broszura sublimacyjna.

Sukcesy klientów Mutoh.

Dostawa, instalacja, szkolenie - 1000 zł

Indywidualne profilowanie - 1500 zł

Komplet atramentów - 1200 zł

16 950,00 zł (netto)
20 848,50 zł (brutto)

Stan magazynowy:Średni stan

Dostawa, instalacja, szkolenie
Indywidualne profilowanie, zestaw trzech profili
Komplet atramentów
  • Punkty lojalnościowei
  • Gwarancja szybkiej dostawy
  • Śledzenie przesyłki
  • Stały kontakt z doradcą

Kompaktowy ploter Mutoh DrafStation RJ-900 XG przeznaczony jest do precyzyjnego druku sublimacyjnego i wodno-pigmentowego (np. CAD). To idealne urządzenie dla małych zakładów produkcyjnych, działów marketingu, agencji reklamowych, startupów.

Nie musisz być poligrafem aby w pełni wykorzystać możliwości tego plotera. Mutoh RJ-900 XG jest bardzo łatwy w obsłudze i codziennym użytkowaniu. Idealnie się sprawdzi w druku jednorazowych wydruków, np. reprodukcji obrazów, spersonalizowanych koszulek.  Poradzi sobie także z ciągłym drukiem produkcyjnym. Przykładowo mogą to być smycze reklamowe, podkładki pod myszki, chusty.

Konstrukcja

Mutoh RJ-900 XG charakteryzuje się szerokością zadruku 107,4 cm. Na system rolowy możemy założyć materiały rolowe jak i docięte już arkusze o szerokości 108 cm. Odległość karetki z głowicą od powierzchni druku możemy ustawić na 2 poziomach. Dzięki temu maksymalna grubość materiału może mieścić się w dwóch zakresach do 1,2 mm lub do 2 mm. Na system rolowy możemy założyć media na gilzie 2-calowej lub po zastosowaniu adaptera, na 3-calowej.

Nowy XG posiada 1440-dyszową głowicę piezoelektryczną. Jej konstrukcja pozwala na osiągnięcie rozdzielczości druku od 360 do 2880 dpi. Głowica drukuje w technologii zmiennej wielkości kropli (Variable Dot). Ich wielkość  mieści się w zakresie od 3,4 do 49,5 pikolitra. Jest to proces zautomatyzowany a jej efektem są ostre detale, subtelne gradienty i gładkie aple.

Drugą technologią na pokładzie RJ-900 XG jest Intelligent Interweaving. Jest to technologia druku atramentowwego stworzona w laboratoriach firmy Mutoh. Umożliwia ona nanoszenie rastra przypominającego rozmytą mgłę lub falę. Przeplot kolejnych warstw eliminuje paskowanie atramentu i różnice kolorystyczne.
Ploter osiąga maksymalną prędkość zadruku do 39,6 m2/h. Tak więc format A0 zadrukowywany jest w 91 sekund (360 dpi) a format A1 w niespełna 44 sekundy. W zależności od typu aplikacji i parametrów druku, produktywność urządzenia sięga 18,5 m2/h.

Mutoh RJ-900 XG oprócz osiągów odróżnia się od konkurencyjnych rozwiązań, tym że głowica piezo jest na stałe zamontowana w karetce. Każdy z kolorów CMYK dostarczany jest w litrowych opakowaniach. Zużycie atramentu kształtuje się na dobrym poziomie 8,5 ml/m2. Przy założeniu, pokrycia powierzchni w 67% w rozdzielczości 720 dpi.

Obsługa

Obsługa plotera nie sprawia problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Media są ładowane od góry, przez co Drafstation Pro nie zajmuje dużo miejsca. Wyposażony jest on w systemy wciągające materiał, przez co nie ma potrzeby ich ręcznej korekcji. Zadrukowane medium jest odbierane przez bezobsługowy, automatyczny system nawijający.

Ploter jest gotowy do użycia praktycznie po rozpakowaniu i podłączeniu poprzez interfejs USB 2.0 lub Ethernet. Ploter korzysta z rozbudowanego sterownika, przez druk może się odbywać z dowolnego oprogramowania pracującego pod kontrolą systemu Windows. Można także skorzystać z dedykowanego sterownika lub oprogramowania RIP.

Rynek

Mutoh RJ-900 XG to ploter najwyższej, japońskiej jakości w niewygórowanej cenie. Przeznaczony jest do druku na typowym papierze do sublimacji (95 g/m2). Umożliwia więc znakowanie flag, odzieży sportowej, t-shirtów, kubków, gadżetów, kasków, desek, dekoracji, itd. W przypadku użycia atramentów wodnych, można go zastosować do produkcji fotografii, obrazów, map, schematów, plakatów, itd. Czyli wszędzie tam gdzie wymagana jest precyzyjna dokładność wydruku w połączeniu z pełno-kolorową grafiką o fotorealistycznej jakości.

Specyfikacja

Atrament sublimacja / pigment / wodny
Kolory CMYK
Szerokość materiału max. 1080 mm
Szerokość zadruku max. 1074 mm
Rozdzielczość max. 2880 dpi
Prędkość max. 63 m2/h

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego. Prosimy o pisemne ustalenie szczegółów z dz. handlowym.

Atrament sublimacja / pigment / wodny
Kolory CMYK
Szerokość materiału max. 1080 mm
Szerokość zadruku max. 1074 mm
Rozdzielczość max. 2880 dpi
Prędkość max. 63 m2/h

multimedia-wirtualne-zwiedzanie-mutoh.pn />