PAPIERY

Papiery to bardzo szeroka gama materiałów dedykowana do zadruku tuszami żywicznymi UMS, solventowymi, pigmentowymi, wodnymi oraz UV Dział ten obejmuje papiery bilbordowe, plakatowe, fotograficzne oraz papiery do przenoszenia na białe i kolorowe tkaniny. W druku cyfrowym mamy bardzo dużą ilość podłoży do wyboru: od klasycznych papierowych o różnej gramaturze, przez podłoża PVC, kończąc na podłożach ozdobnych.

Filtrowanie

Filtruj według

Szerokość rolki

Szerokość rolki

Gramatura / Grubość

Gramatura / Grubość

Zastosowanie

Zastosowanie

Papiery do druku cyfrowego to szeroka gama materiałów dedykowana do zadruku tuszami żywicznymi UMS, solventowymi, pigmentowymi, wodnymi oraz UV.

Papiery podzielić można na plakatowe, billboardowe i fotograficzne oraz papiery do przenoszenia na białe i kolorowe tkaniny.

Papiery plakatowe charakteryzują się różną powłoką oraz gramaturą, występują w wersji ekonomicznej, standardowej oraz w wersji premium przeznaczonej głównie do fotografii.

Wodoodporne i wytrzymałe produkty z doskonałym odzwierciedleniem kolorów gwarantują skuteczny przekaz reklamy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Papiery plakatowe są dostępne w różnych gramaturach i powierzchniach, mogą mieć powłokę błyszczącą, satynową albo matową.

Niezależnie od tego, czy są to plakaty fotograficzne, plakaty miejskie czy podświetlane plakaty z papierami plakatowymi, gwarantowane są doskonałe wyniki drukowania.

Na różnych rodzajach papieru drukuje się wszystko – od informacji i ogłoszeń, przez reklamę, po teksty eleganckich zaproszeń, wizytówek, fotografii itd.

Wytrzymałe i odporne-tym charakteryzują się sprzedawane przez nas podłoża papierowe. Zakres jest zróżnicowany i szeroki, są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, mokre papiery, które są kwalifikowane do plakatów zewnętrznych, są one wyposażone w niebieski tył dla optymalnego pokrycia podłoża lub te do użytku wewnętrznego, które mają warstwę barierową dla idealnej płaskości nawet przy dużych ilościach atramentu.

Dla każdego systemu drukowania, bez względu na to, czy jest to atrament wodny, rozpuszczalnikowy, lateksowy czy UV dopasować można odpowiedni nośnik druku do tworzenia plakatów fotograficznych, plakatów miejskich lub plakatów podświetlanych.

Drukowanie na większą skalę powinno być efektywne i estetyczne. Aby osiągnąć taki efekt, konieczne jest zastosowanie materiałów papierniczych, które są przystosowane do tradycyjnych drukarek oraz wykorzystywanego w nich atramentu. Nasze papiery łączy to, że zapewniają doskonałe kolorowe wydruki w celu uzyskania imponującej reklamy.

Papier to jeden z najpopularniejszych i najczęściej używanych podłoży w druku cyfrowym.