PAPIERY

Papiery to bardzo szeroka gama materiałów dedykowana do zadruku tuszami żywicznymi UMS, solventowymi, pigmentowymi, wodnymi oraz UV Dział ten obejmuje papiery bilbordowe, plakatowe, fotograficzne oraz papiery do przenoszenia na białe i kolorowe tkaniny. W druku cyfrowym mamy bardzo dużą ilość podłoży do wyboru: od klasycznych papierowych o różnej gramaturze, przez podłoża PVC, kończąc na podłożach ozdobnych.

Filtrowanie

Filtruj według

Szerokość rolki

Szerokość rolki

Gramatura / Grubość

Gramatura / Grubość

Zastosowanie

Zastosowanie

Papiery do druku cyfrowego to szeroka gama materiałów dedykowana do zadruku tuszami żywicznymi UMS, solventowymi, pigmentowymi, wodnymi oraz UV.

Papiery podzielić można na plakatowe, billboardowe, fotograficzne oraz papiery do przenoszenia na białe i kolorowe tkaniny.

Papiery plakatowe mogą różnić się powłoką oraz gramaturą, występują w wersji ekonomicznej, standardowej oraz w wersji premium przeznaczonej głównie do fotografii.

Wodoodporne i wytrzymałe produkty z doskonałym odzwierciedleniem kolorów gwarantują skuteczny przekaz reklamy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Papiery plakatowe mogą mieć powłokę błyszczącą, satynową albo matową.

Na różnych rodzajach papierów umożliwia drukowanie praktycznie wszystkiego – od informacji i ogłoszeń, przez reklamę, po teksty eleganckich zaproszeń, wizytówek, fotografii itd.

Wytrzymałość i odporność, tym charakteryzują się sprzedawane przez nas podłoża papierowe. Zakres jest zróżnicowany i szeroki. Bardzo odporne na warunki atmosferyczne, mokre papiery, które są kwalifikowane do plakatów zewnętrznych, wyposażone w niebieski tył dla optymalnego pokrycia podłoża lub papiery do użytku wewnętrznego, które mają warstwę barierową dla idealnej płaskości nawet przy dużych ilościach atramentu.

Dla każdego systemu drukowania, bez względu na to, czy jest to atrament wodny, rozpuszczalnikowy, lateksowy czy UV dopasować można odpowiedni nośnik druku do tworzenia plakatów fotograficznych, plakatów miejskich lub plakatów podświetlanych.

Drukowanie na większą skalę powinno być efektywne i estetyczne. Aby osiągnąć taki efekt, konieczne jest zastosowanie materiałów papierniczych, które są przystosowane do tradycyjnych drukarek oraz wykorzystywanego w nich atramentu. Nasze papiery łączy to, że zapewniają doskonałe kolorowe wydruki w celu uzyskania imponującej reklamy.

Papier to jeden z najpopularniejszych i najczęściej używanych podłoży w druku cyfrowym.