Filtrowanie

Filtruj według

Szerokość rolki

Szerokość rolki

Gramatura / Grubość

Gramatura / Grubość

Zastosowanie

Zastosowanie

Folie samoprzylepne do druku cyfrowego to szeroka gama materiałów dedykowana do zadruku tuszami żywicznymi UMS, solventowymi, pigmentowymi, wodnymi oraz UV.

Dział ten obejmuje folie monomeryczne, polimeryczne, wylewane białe, kolorowe i strukturalne, okienne, statyczne, magnetyczne, specjalne, folie flex przeznaczone do wgrzewania na tkaniny oraz folie do piaskowania.

Folie mogą mieć powłokę błyszczącą, albo matową.

Klej transparentny lub szary maskujący podłoże które wyklejamy, trwały, łatwousuwalny i kanalikowy (bardzo prosty w aplikacji dzięki technologii Fast & Easy, która pozwala na usunięcie pęcherzyków powietrza podczas aplikacji na sucho).

W zależności od rodzaju charakteryzują się krótko, średnio bądź długookresowym okresem eksploatacji oraz przeznaczeniem do wewnątrz i na zewnątrz.

Folie samoprzylepne znajdują zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, fotografii, grafice artystycznej, meblarstwie, kamieniarstwie i wielu innych dziedzinach.

Charakteryzują się idealną powierzchną pod zadruk co zapewnia doskonałą jakość wydruków z bogatą gamą kolorystyczną.

Grupa samoprzylepnych folii Ikonos to doskonałe materiały dla wszystkich użytkowników stosujących druk cyfrowy.

Ze względu na szeroki wachlarz zastosowań, klient powinien każdorazowo sprawdzić, czy wybrany przez niego materiał odpowiada w pełni jego potrzebom.