Plotery tnące Summa

Plotery tnące Summa należą do grupy urządzeń, które są idealnym uzupełnieniem ploterów drukujących np. w produkcji naklejek. Plotery Summa charakteryzują się wysoką precyzją cięcia, dużą wydajnością oraz łatwością obsługi. 

Filtrowanie

1. Plotery tnące rolowe Summa serii D:

Ploter tnący Summa D60 OPOS

Ploter tnący Summa D120 OPOS

Ploter tnący Summa D140 OPOS

Ploter tnący Summa D160 OPOS

2. Plotery tnące rolowe Summa serii FX:

Ploter tnący Summa D140 FX  

3. Plotery tnące Summa serii S Class 2

Summa S Class S75 T – szerokość obszaru roboczego 742 mm

Summa S Class S120 T – szerokość obszaru roboczego 1200 mm

Summa S Class S140 T – szerokość obszaru roboczego 1350 mm

Summa S Class S160 T – szerokość obszaru roboczego 1580 mm

Plotery Summa S-Class 2 serii T to urządzenia o najwyższej wydajności, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości cięcia, przyjazności i łatwości obsługi. Bez problemów radzą sobie z grubymi i nietypowymi foliami takimi jak: grube folie kamieniarskie, folie magnetyczne czy odblaskowe. Bardzo mocna konstrukcja maszyny pozwala jej na pracę w produkcyjnym tempie pod dużymi obciążeniami. 

Plotery Summa S Class 2, w porównaniu do starszych modeli, wyposażono w procesor o siedmiokrotnie większej mocy obliczeniowej. Kolorowy ekran dotykowy, gniazdo sieciowe, szybkie i niezawodne złącze USB oraz jeszcze szybszy czujnik OPOS sprawiają, że ploter S Class 2 bez trudu będzie radzić sobie z zadaniami przez wiele kolejnych lat.

Ploter ma nową funkcję odcinania oraz cięcia arkuszy i obecnie jest jeszcze lepiej dostosowany do wymogów drukarni wielkoformatowych.

4. Plotery Summa S-Class seria T

Seria profesjonalnych ploterów tnących z głowicą aktywną.

Plotery Summa S Class serii T stanowią idealny przykład ploterów tnących o najwyższej wydajności, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości cięcia, przyjazności i łatwości obsługi. Plotery te są bardzo często jedynym wyjściem w przypadku stosowania bardzo grubych czy twardych folii lub do cięcia niestandardowych folii takich jak np. folie magnetyczne, flokowane czy odblaskowe. Dzięki standardowemu wyposażeniu ploterów Summa S Class w system automatycznego pozycjonowania OPOS X, są także idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów w procesie cięcia po obrysie. Rodzina Summa S Class T wyposażona została w głowicę aktywną i nóż sterowany. Takie rozwiązanie oparte jest na zastosowaniu dodatkowego silnika obracającego nóż przy zmianie kierunku cięcia. Sprawia to, że parametry tego typu ploterów są wręcz rewelacyjne. Nacisk 600 g, prędkość do 1,14 m/s, czy przyspieszenie do 5,5 G sprawiają, że maszyny te praktycznie nie mają na rynku żadnej konkurencji. Połączenie niesamowitej dokładności z konstrukcją typową dla maszyn produkcyjnych sprawia, że plotery te są praktycznie nie do zdarcia.

5. Summa S2 Class Seria T OPOS-CAM

Seria przemysłowych ploterów tnących z głowicą aktywną.

Doskonała kombinacja szybkości i precyzji do wydajnego cięcia po obrysie. Dzięki takiemu połączeniu plotery serii OPOS-CAM stanowią najlepsze rozwiązanie dla firm gdzie wymagana jest duża prędkość, precyzja oraz super dokładność przy cięciu po konturze, zarówno krótkich jak i bardzo długich projektów. System OPOS-CAM poprzez zastosowanie inteligentnej kamery wraz z oprogramowaniem do jej kontroli został specjalnie opracowany, aby móc zaspokoić potrzeby dużych firm zajmujących się wielkim formatem. Nowy upgrade znacząco poprawia szybkość (do 10 razy szybciej) oraz możliwość użycia różnego rodzaju mediów w ploterach tnących SummaS Class. Opcja dostępna jest tylko dla nowych modeli SummaS Class S2 75T, S2 140T i S2 160T.