Atrium Centrum Ploterowe jest autoryzowanym dystrybutorem ploterów wielkoformatowych Mutoh. Japońska firma Mutoh to sprawdzony producent ploterów wielkoformatowych, lider innowacji. Marka ta jest gwarancją jakości, nowoczesności i niezawodności. Plotery Mutoh należą do najbardziej cenionych i rozpowszechnionych na rynku europejskim. O ich przewadze decyduje, między innymi, staranność wykonania i doskonałe parametry druku. Zakup plotera u wiarygodnego dostawcy to pewność dobrych cen, wysokiej jakości obsługi oraz certyfikowanego serwisu. Kupione u nas maszyny będą pod dobrą opieką. Oferujemy również całą gamę urządzeń przydatnych w produkcji reklam: laminatory, trymery, zgrzewarki, kalandry, oczkarki, lasery, termoprasy i wiele innych. Nasze prawie 30-letnie doświadczenie w branży druku wielkoformatowego pozwala na oferowanie urządzeń sprawdzonych i wysoko ocenianych w branży.

W zależności od użytego atramentu grupę możemy podzielić na Eko/Żywiczne UMS, Led/UV, Solwentowe, Sublimacyjne, Wodne i Pigmentowe.

Szeroka gama oferowanych urządzeń pozwala na dobór maszyny ściśle sprecyzowanej do potrzeb klienta. Plotery Mutoh są gamą urządzeń z najwyższej półki, dzięki japońskiej precyzji, drukarki te cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników, którzy cenią bezawaryjność i długowieczność ploterów.

W większości urządzeń stosowane są media w rolach, niektóre posiadają też stoły do produkcji reklam na powierzchniach płaskich typu płyty PCV itp.