Ploter Wielkoformatowy Hybrydowy LED-UV 1,6m 64" Mutoh Valuejet 1638UH MARK II

Kod produktu: VJ-1638UH MARK II
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
Wybierz nasz produkt

Rata leasingu 1560 zł/miesiąc (45%/60/0,1%)

Opis plotera.

Dlaczego warto wybrać plotery Mutoh?

Broszura informacyjna.

Informacja w prasie.

Film demonstracyjny.

Film demonstracyjny.

Sukcesy klientów Mutoh.

Warunki gwarancji.

Dostawa, instalacja, szkolenie - 1000 zł

Dodatkowa gwarancja - 8400 zł

Indywidualne profilowanie - 1500 zł

149 000,00 zł (netto)
183 270,00 zł (brutto)

Stan magazynowy:Niski stan

Dostawa, instalacja, szkolenie
Dodatkowe 12/24 mies. gwarancji
Indywidualne profilowanie, zestaw trzech profili
 • Punkty lojalnościowei
 • Gwarancja szybkiej dostawy
 • Śledzenie przesyłki
 • Stały kontakt z doradcą

8 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ TEN PLOTER

 1. Dwie głowice + dwie lampy LED = podwójna wydajność.
 2. Atramenty do materiałów sztywnych i atramenty do materiałów elastycznych.
 3. Wejdź na nowe rynki. Drukuj na płytach w technologii LED-UV.
 4. Elastyczność: szybka zmiana druku płaskiego na roll-to-roll.
 5. Oszczędność - niski pobór prądy (318 W) i długowieczne lampy LED (14.250 roboczogodzin)
 6. Tnij koszty - najtańszy atrament LED-UV na rynku.
 7. Niezawodnośc na lata - stalowy pasek posuwu karetki.
 8. Automatyczny pomiar grubości materiału.

Mutoh ValueJet 1638UH to specjalistyczny ploter LED-UV, drukujący zarówno na materiałach sztywnych takich jak np. szkło i elastycznych. Urządzenie oferuje najwyższą jakość zadruku na takich materiałach jak ABS, aluminium, PE, PET, PMMA (akryl), PP, PS, PVC, szkło. Dzięki zastosowaniu lakieru można dodatkowo uzyskać efekt uszlachetniający.

Drukarka wyposażona jest w energooszczędne, długowieczne lampy LED-UV (czas pracy 14500 godzin), które mają za zadanie światło-utwardzenie atramentu na powierzchni zadrukowywanego przedmiotu. Efektem użycia technologii LED jest zastosowanie niskich temperatur, przez co możliwy jest druk na podłożach wrażliwych na wysoka temperaturę. Ploter cechuje się małym zużyciem energii.

W porównaniu do klasycznego druku UV, proces druku na ploterze Mutoh ValueJet 1638UH charakteryzuje się brakiem lotnych związków organicznych (0% VOC), brakiem ozonu (ozon free) oraz brakiem zanieczyszczeń powietrza (non-HAP).

Drukarki z serii Mark II oferują nowe tryby drukowania i funkcje, takie jak technologia Mutoh VerteLith ™ Clear Tone, inteligentne przeplatanie UV i technologię DropMaster.
Drukarki Mutoh są dostarczane z nowym, oryginalnym oprogramowaniem VerteLith ™ RIP


Najważniejsze zalety:

 • szerokoformatowy druk na materiałach sztywnych i elastycznych
 • dodatkowe kolory - biały i lakier - dla uszlachetniania wydruków (np. faktura drewna, lub język Braille'a)
 • wydruki gotowe do użycia bezpośrednio po zdjęciu z plotera
 • niskie zużycie energii i niska temperatura pracy (druk na wrażliwych materiałach)
 • BRAK: lotnych związków, zanieczyszczeń, oparów, rtęci, ołowiu
 • dedykowane oprogramowanie

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego. Prosimy o pisemne ustalenie szczegółów z dz. handlowym.

Plotery Mutoh ValueJet oferują korzyści jakich trudno szukać w ploterach innych marek. Plotery Mutoh to pewny wybór na lata, za którym stoi japońska precyzja, solidność i jakość. Jakość, którą doceniło tysiące użytkowników tych ploterów w Polsce i na świecie. Jak również jakość, którą docenią Państwa klienci.

Japońskie technologie - o 2 kroki przed innymi

MUTOH INTELLIGENT INTERWEAVING. Tradycyjna metoda druku wielkoformatowego polega na nakładaniu z każdym przebiegiem karetki kolejnych pasów. To rozwiązanie ma jednak wadę. Gdy głowica jest np.: niedokładnie skalibrowana lub część jej dysz jest uszkodzona, często powstaje efekt paskowania.

Ten problem nie występuje w ploterach firmy Mutoh gdzie zastosowano technologię Intelligent Interweaving (np. z inteligentnym, przeplatającym się rastrem typu „chmura” lub „mgła”). W porównaniu do urządzeń innych producentów, wyeliminowano paskowanie oraz pozostałe niepożądane efekty występujące podczas druku takie jak np. koalescencja atramentu.

Zobacz film: technologia Mutoh Intelligent Interweaving

Zmienna wielkość kropli atramentuZMIENNA WIELKOŚĆ KROPLI (VarDot, Variable Dot). Głowice piezo zaprojektowane zostały zaprojektowane specjalnie dla firmy Mutoh. Mogą drukować zmienną wielkości kropli: od 3.5 do 35 pl. W zależności od modelu, 4 lub 8 sekcji dysz (po 360 na każdy kolor) pozwala osiągnąć rzeczywistą rozdzielczość 1440 x 1440 dpi.

Plotery wyposażone w głowice z technologią Vardot drukują średnio o 30% szybciej od drukarek z głowicami DX5 i DX6 firm konkurencyjnych. Nasycone i naturalne kolory, jednolite aple, gładkie przejścia tonalne dostępne są zarówno w wielkoformatowej reklamie zewnętrznej jak i w precyzyjnych wydrukach do wewnątrz.

Oprogramowanie RIP - Onyx 12

Oprogramowanie RIP - Onyx 12Sportowy samochód bez mistrza kierownicy jest jak ploter bez zaawasowanego oprogramiwania RIP. Wraz z ploterami Mutoh ValueJet od lat dostarczamy najwyższej, światowej klasy oprogramowanie ONYX.

ONYX 12 jest jeszcze bardziej intuicyjny, innowacyjny a zarazem sprawdzony na bazie lat doświadczeń użytkowników ploterów. Najnowsza wersja oprogramowania Onyx to nie "nowy numerek", to potężna lista ulepszeń wprowadzonych przez firmę, która tworzy druk wielkoformatowy! Najciekawsze z nich to intuicyjny interfejs, narzędzia do spadów i oczek czy też nowe zestawy podręczne potrafiące usprawnić pracę jednego operatora jak i całej drukarni.

Czytaj więcej: Oprogramowanie RIP - ONYX 12

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania lub są zaintereowani demonstracją możliwości ploterów Mutoh ValueJet "na żywo" - prosimy o kontakt.

multimedia-wirtualne-zwiedzanie-mutoh.pn  Pobierz prezentację w PDF (VJ-1638UH)

Instrukcja codziennej konserwacji