Atrament UV Efi Pro 16h White 1l

Kod produktu: 01-01-04-00013
753,39 zł (netto)
926,67 zł (brutto)

Stan magazynowy:Niski stan

Najniższa cena produktu 754,85 zł z dnia 04.02.2023

  • Punkty lojalnościowei
  • Gwarancja szybkiej dostawy
  • Śledzenie przesyłki
  • Stały kontakt z doradcą

ATRAMENT EFI PRO 16H

Opis
Oryginalne atramenty do druku EFI™ zostały opracowane i dostosowane indywidualnie do każdego systemu drukującego marki EFI. Jest to jedyna możliwość, aby zapewnić najwyższą jakość koloru, trwałość, wydajność, niezawodność, spójność i przewidywalne koszty eksploatacji.
W połączeniu z szeroką gamą kolorów klient otrzymuje kompletny pakiet elementów, które umożliwią produkcję żywych, nasyconych obrazów w wielkim formacie. Dzięki oryginalnym atramentom EFI zmaksymalizujesz swój potencjał zarobkowy oraz poszerzysz swoją ofertę produktów. Dodatkowo, atramenty EFI są objęte gwarancją na zachowanie kolorów do dwóch lat na zewnątrz oraz do pięciu lat wewnątrz pomieszczeń.
Dzięki atramentom LED możesz tworzyć więcej produktów na większej ilości podłoży. Atrament został specjalnie opracowany w celu uzyskania szerokiej gamy kolorów oraz zapewnieniu spójnych i powtarzalnych wydruków. Technologia LED umożliwia druk na cienkich, wrażliwych na ciepło materiałach, dzięki czemu mamy większe spektrum wyboru podłoża np. tańszego lub specjalistycznego. Atrament EFI jest praktycznie pozbawiony lotnych związków organicznych, a dzięki technologii LED znacząco zmniejsza się również zużycie energii, umożliwiając bardzo ekologiczne drukowanie.

Atrament specjalnych zastosowań:
Atrament EFI 3M SuperRange, zaprojektowany jest z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezawodności w połączeniu z systemem atramentowym. Tusz, który jest utwardzony na powierzchni, charakteryzuje się szeroką gamą kolorów oraz doskonałą adhezją, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zróżnicowanego zakresu materiałów oraz powierzchni aplikacyjnych. Atramenty te są doskonałym wyborem do druku grafiki dwustronnej, bilbordów, wiat przystankowych, folii okiennych, okładzin ściennych, systemów POS itp. Atrament Super Range oferuje wiodącą w branży gwarancję 3M MCS podczas drukowania z atramentami EFI i 3M UV pod wspólną marką na elastycznych nośnikach 3M.

Gamut kolorystyczny:
- pigment zastosowany w atramentach EFI zwiększa gamut kolorystyczny oraz powoduje większy połysk wydruków
- precyzyjne zarządzanie barwą powoduje uzyskanie żywych i powtarzalnych kolorów
- tusz EFI zapewnia najszerszą na rynku przestrzeń barw

Ekologia:
- atramenty EFI nie zawierają metali ciężkich ( arsen, kadm, rtęć itp.)
- zawartość monomerów oraz oligomerów pochodzenia naturalnego wynosić do 50 %
- praktycznie nie zawierają lotnych związków organicznych (LZO)
- nie zawierają gazów cieplarnianych
- nie zawierają substancji wzbudzających szczególnie duże obawy REACH (SVHC) zgodnie z ustaleniami Europejskiej Agencji Chemikaliów (ECHA) i ostatni aktualizacja 17 grudnia 2014 r.
- produkt nie jest uważany za niebezpieczny

Czas schnięcia oraz wydajność druku:
- optymalizacja atramentu pod kątem szybkiego schnięcia
- płynność systemu atramentowego
- opracowane do użytku z ploterami EFI
- minimalna konserwacja maszyny w związku z kompatybilnością z ploterami EFI

Zapach:
- oryginalne atramenty EFI zostały opracowane z surowców, które po całkowitym utwardzeniu wytwarzają niewielki lub zerowy zapach
- zapach może mieć szczególne znaczenie przy wydrukach na tkaninach oraz aplikacji wewnątrz pomieszczeń

Odporność na ścieranie i odrywanie:
- oryginalne atramenty EFI przechodzą test na ścieranie, podczas którego wydruki są umieszczane pod dociskiem 79 kg i pocierane od lewej do prawej strony 200 razy
- badana jest również wytrzymałość koloru (lub twardość tuszu) przez umieszczenie na jego powierzchni ciężaru o masie 90 kg na czas 24 godzin — próba jest zaliczana, jeśli nie wystąpi zabarwienie materiału lub jego zakres jest niewielki.

Kompatybilność z podłożem:
- atrament jest kompatybilny zarówno z podłożami sztywnymi jak i elastycznymi
- kompatybilne materiały to: styren, PETG, tektura, karton, winyle samoprzylepne, papier, tekstylia, poliwęglany, plexi itp.

Opakowanie:
o Butla 1000ml