Atrament Sublimacyjny Mutoh Vjds2 Yellow 1l

Kod produktu: 01-01-07-00028

356,11 zł (netto)
438,02 zł (brutto)

Stan magazynowy:Brak na stanie

Najniższa cena netto produktu 356,11 zł z dnia 27.02.2024

  • Punkty lojalnościowei
  • Gwarancja szybkiej dostawy
  • Śledzenie przesyłki
  • Stały kontakt z doradcą

ATRAMENT SUBLIMACYJNY MUTOH SUBLIMACJA VJDS2

Opis:
Atramenty Sublimacyjny DS2 firmy Mutoh na bazie wody do druku pośredniego i bezpośredniego. W 100 % wolne od lotnych związków organicznych. Tusze Mutoh DS2 są bezzapachowe, zarówno podczas drukowania, jak i procesu transferu. Doskonale zoptymalizowane pod kątem druku na papierze sublimacyjnym. Zdolne sprostać nawet najbardziej wymagającym wydrukom. Charakteryzuje się szerokim gamutem kolorystycznym oraz niezwykle krótkim czasem schnięcia. Oryginalne atramenty Mutoh DS2 są zgodne z normą ÖKOTEX STANDARD 100.
Uniwersalne atramenty sublimacyjne o zwiększonej gęstości kolorów, są kompatybilne zarówno z powlekanymi, jak i niepowlekanymi papierami sublimacyjnymi, a także umożliwiają bezpośredni druk na tkaninach poliestrowych.

Cechy :
o Atrament zgodny z normą ÖKOTEX STANDARD 100
o Przeznaczone do druku bezpośredniego lub pośredniego
o Bezzapachowe, nie zawierają LZO (lotne związki organiczne)
o Nie zapychają głowic
o Przeznaczone do zadruku tekstyli niepowlekanych
o Zapewniają doskonałą ostrość obrazu
o Duży gamut kolorystyczny
o Dostępne kolory CMYK

Opakowania:
o Butla 1000ml


DLACZEGO ATRAMENTY MUTOH? 
Używanie oryginalnych atramentów dedykowanych do ploterów Mutoh, zamiast zamienników gwarantuje uzyskanie najlepszych i powtarzalnych jakościowo wydruków. Postaw na wszechstronne plotery i ekologiczne atramenty od Mutoh. Oryginalne atramenty do plotera, to Twoja największa przewaga w szeroko pojętej branży reklamowej. Wykonuj wysokomarżowe wydruki do wnętrz i na zewnątrz, twórz spersonalizowane gadżety, zainspiruj się i na tym zarabiaj!