Filtrowanie

Filtruj według

Cena

Cena

- PLN

Szerokość rolki (m)

Szerokość rolki (m)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Zastosowanie

Zastosowanie

Aktywne filtry

Folie monomeryczne-folie z grupy tzw. ekonomicznych.

To podłoża do druku, które idealnie nadają się na wewnętrzne i zewnętrzne grafiki reklamowe. Stosujemy na wszelkiego rodzaju tablice reklamowe i informacyjne gdzie np. podkładem jest płaska blacha, płyta PCV, czy też Ikobond. Folie tego rodzaju sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze stabilną strukturą materiału w opcji płaskich powierzchni. 

Białe i transparentne folie samoprzylepne, przeznaczone są do krótko-, średnio- oraz długoterminowych aplikacji. Z powodzeniem można stosować je wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie materiałów o podwyższonej trwałości.

W zależności od rodzaju posiadają matowe lub błyszczące wykończenie. 

Można je aplikować na profilowanych lub zakrzywionych powierzchniach. 

Atutem folii jest zastosowany na nich klej. W foliach przeznaczonych do długookresowej aplikacji jego wytrzymałość sięga nawet 3 lat. Z kolei w foliach do krótkookresowych zastosowań znajduje się klej o obniżonej adhezji, co sprawia, że daje się on łatwo usuwać, bez pozostawiania śladów na podłożu, dzięki czemu można aplikować je na delikatnych powierzchniach. 

Folie monomeryczne możemy stosować w połączeniu z tworzeniem grafik reklamowych przy użyciu wielkoformatowego druku solwentowego, ekosolventowego, lateksowego i UV.