MAT. SPECJALNE DO PLOTERÓW LATEX

Media ploterowe do druku lateksem.

Aktywne filtry

Dostępny jest szeroki wybór materiałów do druku latexowego na szyldy i tablice reklamowe, w zależności od wymagań klienta i miejsca, w którym będą prezentowane.
Materiały samoprzylepne, takie jak folie monomeryczne, polimeryczne i wylewane są niezwykle wszechstronne i trwałe, wytrzymują nawet pięć lat w wielu sytuacjach i potrafią dostosować się do trudnych powierzchni, w tym przetłoczeń na pojazdach.

Innym nośnikiem nadającym się do druku atramentami latexowymi jest grupa papierów plakatowych z białym tyłem, papierów billboardowych z niebieskim tyłem posiadającym właściwości maskujące, papierów fotograficznych itp.

Najbardziej rozwijającą się w ostatnim czasie grupą materiałów pod zadruk lateksem są tekstylia.
Są one doskonałym wyborem na wystawy i targi, a także na różnego rodzaju ekspozycje, w tym pop-upy, roll-upy i materiały do ​​punktów sprzedaży. Tekstylia są świetną alternatywą dla ciężkiego banera pcv, mają tę zaletę, że są jeszcze trwalsze, odporne na rozdarcia i zarysowanie, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość druku. Są również ognioodporne i można je poddać recyklingowi.

Specjalnie stworzonym materiałem pod druku lateksem jest ciesząca się dużą popularnością tapeta VSC. Papierowa, przyjazna środowisku wysokiej klasy tapeta z linii NON-WOVEN. Nadaje się do długookresowych aplikacji wewnętrznych oraz do krótko i średniookresowych wysokiej jakości aplikacji zewnętrznych.

Druk latexowy staje się coraz bardziej popularny wśród komercyjnych firm poligraficznych, ponieważ atramenty latexowe mogą być stosowane na różnych materiałach wewnątrz i na zewnątrz dzięki ich szybkoschnącym właściwościom i formule na bazie wody.