Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 2 800,00 zł

Aktywne filtry

Kategoria zawiera różnego rodzaju akcesoria uzupełniające, które często stosowane są w branży reklamowej. Należą do nich m.in. elementy stosowane przy produkcji banerów oczka, taśmy, kleje, noże do ploterów, chipy do atramentów, odtłuszczacze, odklejacze, patyczki, szmatki i wiele innych akcesoriów potrzebnych do eksploatacji i konserwacji maszyn oraz do tworzenia gotowych reklam.

Do łatwego i estetycznego wyeksponowania banerów reklamowych najczęściej stosujemy oczka stalowe, które zabezpieczają otwory i zapobiegają przed strzępieniem materiału. Oczka składają się z dwóch części: oczka oraz podkładki. Nasza oferta dotyczy kompletu pakowanego po 1000 szt.

Dużą popularnością cieszą się w tym dziale również patyczki i szmatki bezpyłowe, które służą do czyszczenia różnych podzespołów w ploterach, a w szczególności głowic drukujących, idealnie sprawdzają się w codziennej konserwacji.
Osobną grupę akcesoriów stanowią dobrze znane narzędzia i akcesoria firmy Olfa, które świetnie sprawdzają się we wszystkich pracach obróbkowych reklam.

Odtłuszczacz i odklejacz to preparaty stosowane przy klejeniu i odklejaniu materiałów posiadających warstwę samoprzylepną.
Za pomocą odtłuszczacza możemy przygotować powierzchnię do oklejania usuwając tłuste zabrudzenia, natomiast odklejacz ułatwia nam usunięcie kleju po aplikacji nie uszkadzając tym samym powierzchni na której nałożona była grafika.

Cały czas staramy się poszerzać dział z akcesoriami według zapotrzebowania, jakie składają nam nasi klienci.