FLAGI DO PLOTERA I SUBLIMACJI

Flaga do druku sublimacyjnego i solventowego. Dzianiny poliestrowe do reklamy  wewnętrznej i zewnętrznej, atestowane.

Filtrowanie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 272,00 zł - 3 200,00 zł

Szerokość rolki (m)

Szerokość rolki (m)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Gramatura / Grubość (g/m2)

Technologia druku: Eco / Mild / UMS

Technologia druku: Eco / Mild / UMS

Technologia druku: Hard Solvent

Technologia druku: Hard Solvent

Technologia druku: UV

Technologia druku: UV

Technologia druku: Sublimacja

Technologia druku: Sublimacja

Zastosowanie

Zastosowanie

Technologia druku: Latex

Technologia druku: Latex

Aktywne filtry

Flagi to grupa materiałów tekstylnych przeznaczona do druku sublimacyjnego i solventowego. 

To jeden z najpopularniejszych elementów reklamy wizualnej. Dzięki czytelności przekazu, atrakcyjności estetycznej i stosunkowo niskim kosztom tej formy reklamy, od dawna zajmuje ona istotne miejsce w planach działów marketingowych.

Materiał flagowy charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki temu znajduje zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jako element reklamowy podczas wszelkich eventów takich jak targi branżowe, imprezy outdoorowe (na plażach, stokach narciarskich), imprezy sportowe oraz jako wsparcie akcji promocyjnych na terenie salonów sieci sprzedaży.

Rolki występują w różnych szer. 1,10; 1,37; 1,60; 2,80; 3,20 m. 

Flagi reklamowe są bardzo silnie oddziałującym nośnikiem reklamy. Siła przekazu flag związana jest ściśle z tym, iż jako ruchome nośniki reklamy przyciągają wzrok niemalże każdego. 

Tkaniny flagowe mają do spełnienia kilka ważnych funkcji. Stanowią symbol, pełnią funkcje reprezentacyjne, niosą informacje. To wszystko powoduje, że tkanina flagowa musi być mocna i wytrzymała na zmienne warunki atmosferyczne. Musi także doskonale zachowywać się na wietrze. Materiał flagowy nadaje się również do wykonania: BatFanów, potykaczy typu pop-up np. w formie kanapek o różnych kształtach, banerów reklamowych, hangerów reklamowych, ręczników, poduszek, puf, leżaków, obrusów, lampionów itp.