Katalog IKONOS 2018 (materiały i atramenty) pdf

Ostatnie promocje

Najnowsze katalogi

Nowość IKONOS - folie dekoracyjne PET

Published : 2017-10-10 13:16:15
Categories : IKONOS

Seria Ikonos Profiflex Deco ART jest rodziną materiałów samoprzylepnych dedykowanych do dekoracji szkła bazujących na foliach PET. Ta linia produktów zawiera wyłącznie materiały „PVC Free”, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wewnętrznych zastosowań długoterminowych. Wszystkie materiały charakteryzują się ciekawym i eleganckim wzornictwem opartym na liniach (seria LINEA), kwadratach (seria QUADRO) lub kropkach (seria PUNTO) w różnych wariantach kolorystycznych: jasno srebrnym, ciemno srebrnym i białym. Dzięki zastosowaniu ultra-transparentnego kleju, seria Deco ART idealnie nadaje się do wymagających aplikacji, takich jak: szklane ściany, kuchnie, wyklejanie powinno być wykonane metodą „na mokro”.

Skąd pomysł na taki materiał? Najczęściej do dekoracji szyb i przeszkleń stosuje się folie z efektem mrożonego szkła, które zresztą od wielu lat produkujemy i są lubiane przez naszych odbiorców.

Zauważyliśmy, że częstszym zastosowaniem tych folii, jest wycinanie różnego rodzaju pasów czy też powielanych kształtów, mających na celu wprowadzenie efektu znanego z folii One Way Vision. Nowe folie Ikonos Deco Art mają już gotowe, zaproponowane wzory, naniesione na bezbarwną folię samoprzylepną. Żadnego wycinania, obierania, przenoszenia. Wystarczy przykleić i gotowe.

Folie Profiflex Deco Art bazują na folii o grubości 38 mikronów. Długość materiału w nawoju wynosi 30 metrów. Należy pamiętać, że IKONOS może dostosować fabrycznie długości nawojów do indywidualnych potrzeb odbiorców.

WSZYSTKIE WZORY DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY:

  • Ikonos PPT LS38+ no. 1 – jasno srebrne pasy 5 mm i 35 mm
  • Ikonos PPT LW38+ no. 2 – biały pasy 18 mm
  • Ikonos PPT LS38+ no. 3 – ciemno srebrne pasy 10 mm
  • Ikonos PPT LS38+ no. 4 – jasno srebrne pasy 44 mm
  • Ikonos PPT LS38+ no. 5 – jasno srebrne pasy 18 mm
  • Ikonos PPT QW38+ no. 6 – białe kwadraty 36 mm
  • Ikonos PPT QW38+ no. 7 – białe kwadraty 40 mm mieszane z romboidami różnej wielkości
  • Ikonos PPT PW38+ no. 8 – białe kropki 1.3 mm

Zainteresowany? Zadzwoń lub zapytaj online!