Katalog IKONOS 2018 (materiały i atramenty) pdf

Filtrowanie produktów

Włączone filtry:
Szerokość rolki

Ostatnie promocje

Najnowsze katalogi


Do piaskowania

Do piaskowania Ilość produktów: 6

Folie do piaskowania przeznaczone są do ploterów tnących, które komputerowo wycinają liternictwo, symbole lub inne kształty. Następnie, tak wycięta folia przenoszona jest na podłoże takie jak marmur, granit lub szkło. Elementy nie osłonięte folią poddawane są piaskowaniu czyli ścieraniu górnej warstwy podłoża czego efektem są np. napisy w kamien...

Folie do piaskowania przeznaczone są do ploterów tnących, które komputerowo wycinają liternictwo, symbole lub inne kształty. Następnie, tak wycięta folia przenoszona jest na podłoże takie jak marmur, granit lub szkło. Elementy nie osłonięte folią poddawane są piaskowaniu czyli ścieraniu górnej warstwy podłoża czego efektem są np. napisy w kamieniu. Folie do piaskowania znajdują więc zastosowanie w zakładach kamieniarskich, szklarskich, budowlanych lub dekoratorskich.

Folie do piaskowania Ikonos używane są przez wielu użytkowników w całej Europie. Produkowane są z zachowaniem wszelkich norm i standardów, a linia produkcyjna cechuje się brakiem emisji szkodliwych substancji dla środowiska. Folie do piaskowania Ikonos plasowane są w segmencie produktów premium, a przy tym oferowane są w przystępnych cenach, ponieważ polscy klienci mają możliwość zaopatrywania się bezpośrednio u producenta (na tej stronie) lub w sieci wyspecjalizowanych dealerów.

Więcej